Ralf kinas online

Služby

Benefity

Šité na mieru

Referencie

Ralf kinas online

Stellen x stehen, liegen x legen, sitzen x setzen :: Marián Klapka

Pověsil jsem ten nový obrázek na zeď. Postav se k tomu novému oknu. Nelehej si na tu studenou zem. Postav se k té bílé zdi. Polož tu knihu na ten vysoký stůl.
daň z příjmu 2014 výpočet

WWW – některé odkazy pro doplnění výuky německého jazyka

Evropská média a weby v české škole (projekt Ústavu pro informace ve vzdělávání – viz materiály). lingea.cz – nabídka softwarových produktů. Literatura, čtení a.
archiv.gymcheb.cz/2004/humanitni/nj/WWW_odkazy.htm

Kurzy němčiny na internetu – Wiki

Studium, prace a brigady Čechů a Slováků v zahraničí. 287 návštěvníků online: 282 hostů 0 skryt 5 viditelných: . Lpb-bw.de (Deutschland-Puzzle) - online hra pro umístění států Německa na správné místo
socrates.cz/mkportal/modules/wiki/index.php/Kurzy_němčiny_na_internetu

(Microsoft Word - P370ehled n354meck351 mluvnice.doc)

Obsah Výslovnost a pravopis německých hlásek. Užívání časů a časová souslednost. Stupňování přídavných jmen a příslovcí. Výslovnost v cizích slovech bývá.
uj.fme.vutbr.cz/studopory/de/grammar/mluvnice.pdf

DaF-Seite R. Kinas (Übungen, Kontakte, Fun, BPLK)

Kinas, Ralf Kinas, Onlineübungen, Deutsch als Fremdsprache, DaF, Deutsch, Grammatik, Grammatikübungen, Übungen, Uebungen, Onlineuebungen, Kontakte, Programmlehrer, Bundesprogrammlehrer, bpl, bplk, schueler, schüler, Lehrer.
ralf-kinas.de/

Kurzy němčiny na internetu – Wiki

Fóra a články s užitečnými a aktuálními informacemi, aktuální akce, inzerce práce a ubytování, spolujízda z a do Lucemburska. . 226 návštěvníků online: 223 hostů 0 skryt 3 viditelných:
luxemburg.cz/mkportal/modules/wiki/index.php/Kurzy_němčiny_na_internetu

Kurzy němčiny na internetu – Wiki

179 návštěvníků online: 175 hostů 0 skryt 4 viditelných: . Lpb-bw.de (Deutschland-Puzzle) - online hra pro umístění států Německa na správné místo
germany.cz/mkportal/modules/wiki/index.php/Kurzy_němčiny_na_internetu

Homepage - Deutsch als Fremdsprache

Online-Bücher Projekt Gutenberg. Tangram online Uhrzeit
bazalova.webgarden.cz/

kjp.fsv.cuni.cz/KJPFSV-14-version1.#8203;txt

. výuka přes internet ***** * výuka přes internet ***** Internetové kurzy sice málokdy dokáží nahradit živého učitele, ale výborně se hodí jako do *=== * ANGLIČTINA.
kjp.fsv.cuni.cz/KJPFSV-14-version1.txt

němčina :: Jan-k-celis

Za léta vyučování jsem zpracoval stovky stránek materiálu k vyučování, které jsou ovšem dnešními technickými možnostmi (interaktivita a audiovizuální charakter učení on-line) dávno překonány.
jan-k-celis.webnode.cz/lg/nemcina/