Adopce na dálku charita

Služby

Benefity

Šité na mieru

Referencie

Adopce na dálku charita

Kdo je Charita | Adopce na dálku | Farnost Blansko

Projekt Adopce na dálku® pomáhá dětem, rodinám i celým komunitám k všestrannému rozvoji, k dosažení soběstačnosti a trvale vyšší životní úrovně. Projekt Adopce na dálku® působí mimo jiné v Indii, Ugandě, Kongu a Zambii.
adopce.farnostblansko.cz/charita.html

Úvod | Adopce na dálku®

Diecézní katolická charita Hradec Králové. Pro veřejnost, školy a organizace nabízíme v rámci projektu Adopce na dálku®přednášky a besedy. Zájemci se mohou hlásit na e-mail: adopce [at] hk [dot] caritas [dot] cz
hk.caritas.cz/adopce/

ŽENA-IN.cz - Adopce na dálku - Diskuze

Kdysi dávno jsem četla článek o adopci na dálku. O možnosti zlepšit nějakému dítěti život. Dát mu šanci. Okamžitě jsem se rozhodla a jela do Prahy na Arcidiecézní charitu a vybrala si to "svoje" dítko.
zena-in.cz/clanek/adopce-na-dalku/kategorie/diskuze-adopce-a...

Online adopce dítěte

Arcidiecézní Charita Praha. Finanční podpora programu Adopce na dálku v Bělorusku je zaměřena nejen na vzdělávání dětí, ale i na pomoc jejich sociálně slabým či jinak znevýhodněným rodinám.
charita-adopce.cz/databaze_new.php3

Adopce na dálku - Charita Kopřivnice

Do prokjektu ADOPCE NA DÁLKU®, který realizuje Arcidiecézní charita Praha se zapojila i Charita Kopřivnice. Projekt pomáhá dětem v rozvojových zemích získat vzdělání ve svém přirozeném prostředí a tak pomoci jim i celé.
charitakoprivnice.cz/humanitarni-pomoc/adopce-na-dalku/

Adopce na dálku - Diecézní charita České Budějovice

Děti k adopci - Bělorusko, . ČESKÉ BUDĚJOVICE Sedmiletý Jan a třináctiletá Irena Olchovukovi z běloruské Gomelské oblasti otvírají nový seznam dětí zařazených v programu Adopce na dálku českobudějovické Diecézní charity.
dchcb.cz/sluzby-a-projekty/adopce-na-dalku/

Adopce na dálku® - Středisko humanitární...Diecézní charity...

Adopce na dálku® je dlouholetým prověřeným projektem Charity Česká republika. Středisko humanitární pomoci Diecézní charity ostravsko – opavské jej na Zakarpatské Ukrajině realizuje již od roku 2002.
shp-ukrajina.caritas.cz/adopce-na-dalku/

Adopce na dálku Arcidiecézní charita Praha | Farnost Těšany

Program Adopce na dálku® který byl založen v roce 1993 se zaměřuje na podporu vzdělávání nejchudčím dětem z rozvojových zemí. V 6 státech se charitě podařilo pomoci již více než 30 tisícům dětem.
farnosttesany.cz/node/56

Adopce na dálku

Miliony dětí na celém světě žijí v pro nás nepřestavitelně chudých podmínkách bez přístupu byť jen k základnímu vzdělání. Adopce na dálku® pomáhá právě těmto dětem. Během 18ti letého působení programu Adopce na dálku Charity.
voss-ova.cz/index...23-adopce-na-dalku

adopce - cz | Zlaté stránky

lidem adopce na dálku charita … lidem adopce na dálku pomoc … uprchlíkům * Adopce NA Dálku* Denní. pejsci k adopci kočičky k adopci
zlatestranky.cz/firmy/-/q_adopce/1/